Розкладні столи із масиву дерева в стилі лофт, скандинавському стилі

  • виготовимо стіл індивідуально під замовлення
  • використовуємо лише натуральне дерево ясен, дуб, горіх
  • лише ручна робота столяра
  • до 50 років термін експлуатації стола із дерева
Дізнайтесь вартість Вашого стола
Наш менеджер допоможе підібрати деревину і зробить точний розрахунок вартості за 15 хвилин.
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності

Розкладні столи із масиву дерева в стилі лофт, скандинавському стилі

Виберіть ваш розкладний стіл із масиву натуального дерева

Ми виготовляємо надзвичайно якісні розкладні столи із масиву дерева, з увагою до кожної найменшої деталі.

Хочете собі зручний та надійний розкрадний деревяний стіл?

Залиште заявку і наш спеціаліст допоможе розрахувати вартість вашого розкладного столу!

РОЗКЛАДНІ СТОЛИ ІЗ МАСИВУ ДЕРЕВА В СТИЛІ ЛОФТ ТА СКАНДИНАВСЬКОМУ СТИЛІ

Розкладні столи компанії MASIO із масиву дерева в стилі лофт та скандинавському стилі виготовлені під замовлення – є втіленням вміння та майстерності наших столярів. Кожен стіл виготовляється з натурального дерева, такого як ясен, дуб або горіх та ретельно оброблюється вручну з використанням традиційних та інноваційних методів.

ЩО МОЖУТЬ СТОЛИ ВІД MASIO, ЧОГО НЕ МОЖУТЬ ІНШІ?

Головна перевага наших розкладних столів – це їх компактність. Такий розкладний стіл – ідеальний варіант для тих, хто має обмежений простір у своєму будинку чи квартирі. Зручна система розкладання дозволяє легко зберігати стіл в складеному вигляді, що звільняє місце у кімнаті.
Натуральні матеріали. Ми використовуємо тільки натуральне дерево – ясен, дуб або горіх, що стане елегантним та стильним доповненням будь-якого інтер'єру.
Безпечність. Розкладні столи із масиву дерева – є безпечними для здоров'я та довкілля. У нас тільки натуральні матеріали без хімічних домішок та шкідливих речовин, що забезпечують екологічність виробів.
Відповідальність виробника. Ми ретельно слідкуємо за кожним етапом виробництва, починаючи з вибору матеріалу і закінчуючи остаточним виглядом. Кожен стіл виготовляється виключно вручну нашими досвідченими столярами. Тому, з впевненістю можемо гарантувати їх високу якість.
Індивідуальний підхід до замовлення. Ми розуміємо, що кожна людина має свій власний смак та потреби, тому Ви можете обрати розмір, породу дерева, дизайн вставок та інші деталі, які допоможуть створити стіл, який відповідає саме Вашим потребам та бажанням.
Можливість вибору вставки. Столи від MASIO мають розкладний механізм, що дозволяє легко розкласти їх на дві частини зберігаючи компактність. Ми пропонуємо два види вставок:
  • у центрі столу: дозволяє зберігати її під столом, що забезпечує зручність і практичність
  • по краях: дає можливість збільшити розміри столу у потрібний момент
Незалежно від вибраного способу вставки, наші майстри забезпечать надійність та зручність використання.
Кріплення. Розкладні столи від MASIO є важкими та стійкими завдяки використанню найкращої фурнітури з усього світу, переважно німецької та австрійської. Це гарантує їх надійність та довговічність.
Ми турбуємось про Вас! Саме тому доставка розкладного столу здійснюється у зібраному вигляді, що зручно для наших клієнтів, які не мають часу та бажання займатися монтажем.

ЗАВЖДИ ДОРЕЧНИЙ ТА СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Що стосується дизайну, MASIO пропонує два основні стилі – лофт та скандинавський.
Лофт-стиль – це поєднання сучасного мінімалізму та промислового дизайну. Столи в такому стилі мають прості, але стильні лінії та відмінну функціональність.
Скандинавський стиль – це використання світлих кольорів, природних матеріалів та простих форм. Столи в такому стилі ідеально підходять для тих, хто любить мінімалізм та функціональність.

Замовляючи розкладний стіл із масиву дерева в стилі лофт або скандинавському стилі від компанії MASIO – отримуєте унікальний виріб, який буде окрасою Вашого інтер'єру та слугуватиме протягом багатьох років.
Контакти
+38 067 010 5490
masio.com.ua@gmail.com
Виробництво знаходиться у м. Рівне, відправка також із м. Рівне.
Подивитись наші вироби вживу можна за адресою: м. Рівне, вул. Волонтерська, 19 (великий магазин меблів "Акорд")