Обідній стіл в стилі лофт із слеба дубу

20020,00
ВАЖЛИВО! Якщо у Вас є запитання щодо столу або Ви бажаєте даний стіл під замовлення (інших розмірів, кольорів та матеріалів), залиште запит і наша команда з Вами зв’яжеться.

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

Стіл з одного слеба натурального дерева виглядає унікально і має важливі характеристики, які відрізняють його від звичайних столів.
Кожен стіл з одного слеба унікальний, оскільки він виготовлений з цілісного шматка дерева, що зберігає природні контури, текстуру та візерунки деревини.
Ці нерівні краї нагадують про природне походження матеріалу.
В такому столі гарно видно природні візерунки, кільця та сучки деревини. Це створює враження природної краси і додає столу характеру та глибини.
Поверхня столу покривається  якісним італійським лаком, який зберігає природну красу деревини і захищає її від пошкоджень.
Також важливий момент, що використання цільного шматка дерева знижує потребу в додатковій обробці та склеюванні, що робить такий стіл екологічно чистим вибором.

Стіл з одного слаба натурального дерева стає не просто функціональним предметом меблів, а справжнім автентичним виробом, який привносить в інтер’єр тепло, природну красу і відчуття єднання з природою.

Розміри столу на фото:
150*71 см
Стільниця: цільний масив дерева з дуба + вкраплення епоксидної смоли.

Даний стіл виготовляється під замовлення - термін виконання до 21 календарного дня.
Вас також можуть зацікавити стільці